Preskočiť na obsah
Marek Koiš

Priemyselná výroba

Marek Koiš

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Štítnik
Od roku
2011
IČO
46 419 098

Marek Koiš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
049 32 Štítnik
Na trhu od
25. októbra 2011
IČO
46 419 098
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Koiš

Marek Koiš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Štítnik. Podniká od 25. októbra 2011.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu, diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Koiš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 419 098
Dátum vzniku
25. októbra 2011
Miesto podnikania
049 32 Štítnik
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-10755
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Koiš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Koiš?

Miesto podnikania je v obci 049 32 Štítnik.

Čím sa Marek Koiš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Marek Koiš?

IČO je 46 419 098.

Odkedy podniká Marek Koiš?

Podnikanie začalo 25. októbra 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Koiš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-kois.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.